CurrentDesk’e Entegre ZotaPay, Broker Ödeme Seçeneklerini Kolaylaştırıyor

CurrentDesk, ticaret firmaları ve aracı kurumlara adanmış bir çözüm sağlayıcıdır . CurrentDesk Cuma günü, ödeme ağ geçidinin platformuna entegrasyonunu görecek olan ZotaPay ile ortaklık yaptığını duyurmuştu. Bu da, CurrentDesk için doğrudan ödeme seçeneklerini kolaylaştıracaktır.

Finansal Özgürlük Bol

Şu anda olduğu gibi, CurrentDesk süreçleri düzene koymak, iş yüklerini azaltmak ve başka şekilde komisyoncunun genel verimliliğini artırmak için öncelikle aracılara teknoloji çözümleri sunmaktadır . ZotaPay ile entegrasyonu sayesinde, aracılar çok çeşitli ağ ödeme çözümlerine de erişebilecekler. Bu, üç yüzden fazla farklı küresel ödeme sağlayıcısını da içerir.

Zorunlu Kamu Beyanları

Travis Dahm, CurrentDesk’in kurucu ortağı olarak duruyor ve konuyla ilgili genel olarak bir yorum yaptı. ZotaPay ile ortaklığın, CurrentDesk’in çeşitli aracı kurum müşterilerine ödeme yapısını basitleştirerek CurrentDesk’e yardımcı olduğunu açıkladı. Bu brokerler artık yatırımcılarına özel yüzlerce para yatırma seçeneği sunabilir ve bunu doğrudan müşteri portallarından yapar.

Dahm, tüm bunların sadece birkaç tıklama ile nasıl yapılabileceğinin altını çizdi. Avner Ziv, ZotaPay’in CEO’su ve kurucu ortağı olarak duruyor ve şirketin hedefinin her zaman uzun vadeli ilişkiler ve anlamlı ortaklık kurmak olduğunu açıkladı. CurrentDesk ile olan bu son ortaklık ile Ziv, ZotaPay’in dünya çapındaki ilgili müşterilerine daha da iyi hizmetler sunmasına izin vereceğini belirtiyor.

ZotaPay, tüccar müşterilerine çeşitli özelleştirilmiş ödeme çözümleri sunmaya odaklanarak 2015 yılında kuruldu. Şirket, 500 alıcı, banka, ödeme kurumu ve e-cüzdan ağına sahip olduğunu belirtiyor. Bu ortaklığın ne kadar başarılı olacağı görülecektir, ancak bu, ilgili tüm taraflar için büyük bir fayda sağlayacak gibi görünüyor. Şans eseri, daha fazla ödeme seçeneği sunulduğu için tüketici bu anlaşmadan en fazla yararlanabilecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir