Rüştü Reçber Koronavirüse Yakalandı

Bir zamanlar fenerbahçe’nin ünlü kalecisi olan Rüştü Reçber’in, koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve hastaneye yatırıldığı açıklandı.

Uzun yıllar boyunca Fenerbahçe başta olmak üzere Milli takımda da kaleci olarak tanıdığımız Rüştü Reçber, koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi.

Bu haberden sonra eşi Işıl Reçber sosyal medya sitesi olan Instagram üzerinden şu açıklamayı paylaştı;

“İyi geceler;

Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü Covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor. Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin.

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif; sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak. Ama Allah büyük. Önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek. Telefonlarım kilitlendi, dönüş yapamıyorum, üzgünüm. Tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli….”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*