YFI Binance’da 77 bin BUSD’ye Ulaştı

Tüm kripto alanını fırtına ile ele geçiren DeFi protokolü Yearn Finance, yeni alanları aşmaya devam etti ve YFI, Binance kripto borsasında aniden 77.000 BUSD’ye kadar yükseldi. Her durumda, kripto para birimi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini aşan fiyatı etkilemeye devam ediyor ve Binance’te USDT’ye karşı 23.166 dolara ulaştı.

Pahalı bir hata olabilecek bir durumda, BUSD’ye karşı YFI belirtecinin fiyatı, kripto borsasında anlık bir artışla 77.000’e yükseldi. Yazım sırasında belirli hareketin nedenleri bilinmemekle birlikte, bunun bir yatırımcının hatası olması garip değil. Sayı 77.000’e yuvarlandığından, birinin jetonu 7.700’den satın almak için sipariş vermesi ancak bunun yerine 77.000 yazması oldukça olasıdır. YFI / BUSD çifti likit olmadığından, bu büyük olasılıkla tüm emir defterinde bir satın alma çılgınlığını tetikleyerek, madeni parayı 77.000 BUSD’ye çıkaracak yüksek fiyatlı satış emirlerini doldururdu.
Her neyse, fiyat hızlı bir şekilde geri çekildi ve şu anda 22.000 BUSD’de işlem görüyor. Daha önce söylediklerimizden bağımsız olarak YFI’nin günlük performansı oldukça etkileyici. Fiyat yaklaşık% 25 arttı ve yazı yazılırken 22.000 $ ‘dan işlem görüyor. YFI resmi olarak en pahalı altcoinlerden biri haline geldi ve 2 BTC’nin üzerinde işlem gördü. Bitcoin yaklaşık 11.500 $ ‘da dururken YFI’nin değeri Binance’de 23.166 USDT’ye ulaştı ve BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak mevcut değerini ikiye katladı.

Yearn.finance’ın madeni parası, token sahipleri için yıllık 21 milyon dolarlık bir oranda nakit üretmeyi başardı. Araştırmacı Ryan Watkins, Yearn Finance v2’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte cazibenin verim çiftçiliğinin otomasyonu olduğunu söylüyor. Jetonun mevcut arzı 30.000 YFI ile sınırlandırıldığında, talep arttıkça fiyat katlanarak büyüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir